Strona wykorzystuje pliki cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Dowiedz się więcej X
Agencja Interaktywna logo
STRONA GŁÓWNA O NAS OFERTA REALIZACJE KONTAKT

Wycena projektu

Nie wiesz jak zacząć? Wypełniając prosty formularz otrzymasz w kilka chwil ofertę oraz wycenę zaprojektowania
Twojej nowej
strony internetowej


wyceń projekt

Pozycjonowanie

Pozycjonowanie to usługa która ma za zadanie zapewnić Twojej stronie internetowej czołowe miejsca w wynikach najpopularniejszej wyszukiwarki internetowej Google.pl, czyli pierwsze dziesięć wyników jakie zwróci nam wyszukiwarka (zazwyczaj jest to pierwsza strona).


Pozycjonowanie jest procesem niezwykle istotnym w dzisiejszych czasach, gdyż zdecydowana większość ludzi szukając konkretnych produktów, usług czy też porad/informacji najczęściej wykorzystuje w tym celu internet wpisując w wyszukiwarce sprecyzowane frazy (słowa kluczowe), na podstawie których wyświetlane są strony internetowe – wyniki wyszukiwania, a jak statystyki donoszą – większa część internautów – czyli potencjalnych klientów, przegląda tylko pierwszą piętnastkę wyszukanych wyników.


Pozycjonowanie jest procesem dość skomplikowanym i długotrwałym lecz przynosi dużo korzyści, ponieważ naprowadza na naszą stronę internetową określoną grupę docelową klientów którzy są zainteresowani typowo informacjami, usługami lub produktami z danej branży.


Poprzez dobre pozycjonowanie nasi specjaliści pomogą Tobie:


  • dotrzeć do szerszej grupy klientów;
  • wpłynąć na wzrost sprzedaży produktów lub usług które oferujesz;
  • zwiększyć Twoją przewagę nad konkurencją;
  • wpłynąć na wzrost popularności Twojego serwisu – większa ilość odwiedzin strony internetowej;
  • zwiększyć prestiż Twojej strony internetowej oraz marki;
  • zbudować zaufanie klientów do Twojej firmy;

Pozycjonowanie strony internetowej w google.pl jest rozliczane na podstawie dobranych fraz, czasu w którym występują na kluczowych pozycjach w wynikach wyszukiwania oraz wysokości kwoty bazowej za daną frazę. Frazą określamy słowo kluczowe na jakie pozycjonujemy stronę np. "samochody używane", czyli tekst jaki potencjalny klient wpisuje w wyszukiwarce. Pozycje kluczowe to pierwsze dziesięć wyników jakie zwróci nam wyszukiwarka internetowa.


U nas płacisz tylko za efekty! W celu uzyskania większej ilości informacji lub wyceny usługi pozycjonowania prosimy o kontakt telefoniczny lub e-mailowy.
Agencja interaktywna zets.pl
ul. Toruńska 36, 47-400 Racibórz

tel./fax: +48 (32) 755 30 83
tel.kom.: +48 502 052 415

e-mail: biuro@zets.pl

Zmień na siwe tło Zmień na żółte tło